Бутовий камінь

Главная »  Каталог продукции »  Бутовий камінь

У процесі видобутку граніту / габро і при його обробці на кар’єрах і каменеобробному заводі компанії “Добринь” залишається велика кількість так званого “некондиційного” каменя і відходів від виробництва. Наша компанія реалізує це сьрье за ​​мінімальними цінами. Великогабаритний та невеликий бутовий камінь від власника кар’єра.

В даний час попит на будівельні матеріали стрімко зростає. Пов’язано це з розвитком заміського будівництва, а також бажанням людей розширити, облагородити свою територію, зробити ремонт. У загальному списку затребуваних матеріалів завдяки своїм унікальним фізичним властивостям не останнє місце займає бутовий камінь. Люди почали використовувати природні камені ще задовго до того, як навчилися їх обробляти. Самим довговічним матеріалом є граніт і це судження перевірено століттями. Ось чому він і сьогодні користується особливим попитом.

Гранітний бутовий камінь широко використовують для будівництва фундаментів, опорних стін, огорож (кам’яних зборів), парапетів. Гранітним бутом також облицьовують цоколі котеджів, що захищає останні від вологи, не допускаючи тим самим руйнування фундаменту і «замокання» стін. Ціна бутового каменю є доступною і конкурентоспроможною. Саме раціонально сформована вартість даного матеріалу на тлі інших його позитивних сторін послужила вирішальним поштовхом для визначення бутового каменю лідером серед матеріалів у своїй галузі. Фізичні та механічні переваги, а також помірна ціна буту виводить його на першу позицію серед матеріалів, що використовуються для будівництва кам’яних заборів і стовпчиків, парапетів, облицювання цоколів, забутовки фундаментів, зміцнення берегової лінії, використовують в оформленні ставків, басейнів, клумб; в дорожньо-будівельних роботах. Ціна на бутовий камінь залежить від таких факторів: відбір (ручний або екскаваторний), колір буту і його доставка на будівельний об’єкт.

Бутовий камінь, який реалізує компанія “Добринь”, відповідає найжорсткішим нормам будівельного контролю (щільність, морозостійкість) і належить до першого класу радіоактивності – що дозволяє застосовувати його в будівництві без обмежень! Види поставляється нами буту: – Рваний (камінь неправильної форми) – Пиляно колотий (різаний і оброблений на Каменекольні ПРЕС, має правильну геометричну форму-ідеально підходить для зведення колон і не только.В кладці має вишуканий аристократичний вид) Виробляємо доставку власним автомобільним транспортом (самоскиди) на будівельні об’ектом.

Переваги:

1. Низький показник водопоглинання. Ця властивість особливо цінно при закладці фундаментів, а саме при будівництві в районах з підвищеним рівнем вологості. Він не тільки не вбирає вологу, але і захищає будівельну конструкцію від руйнування;

2. Морозостійкий. Бут гранітний не боїться замерзання води;

3. Довговічний, міцний. Будівля, зведена з даного матеріалу в Києві, прослужить на порядок довше і буде менш піддається впливу атмосферних опадів;

4. Недорогий. Ціна на фундамент з буту нижче традиційних залізобетонних конструкцій;

5. Екологічно чистий. Це природний матеріал, отже, він не виділяє шкідливих речовин і абсолютно безпечний для оточуючих. Якщо його використовують для створення квіткових клумб, він не порушує природну потребу рослин в газо- і водообмене.

Подзвонивши в компанію “Добринь” ви зможете дізнатися ціни на гранітний бут і отримати більш детальну консультацію по вас цікавлять. Якщо вам необхідний бут для ландшафтного дизайну певного розміру, за окрему плату ми надаємо послуги ручної отборки каменю.

Для заказа или консультации Вы можете связаться с нами : 38 (044) 394-83-55 , 38 (097) 328-61-03 ,38 (066) 419-81-71
или воспользуйтесь формой ниже: