Гранит – наиболее распространенная глубинная порода, возникшая из огненно-жидкого расплава в недрах земной коры. Появление гранитов не привязано к какой-либо определенной геологической эпохе, они образовывались многократно на всем протяжении истории Земли. Название породы происходит от латинского granum («гранум») – зерно и связано с ее зернистой структурой.

Плотность гранитов в среднем 2600 кг/м3, предел прочности при сжатии 100…300 МПа. Твердость гранитов по шкале Мооса около 7. Текстура гранита массивная. «Полевой шпат, кварц, слюда – не забуду никогда», – так звучит в русском переводе распространенная среди немецких горняков народная присказка, несколько упрощенно трактующая состав гранита.

Вследствие высокого содержания светлых компонентов гранит обычно окрашен в светлые тона. Голубоватый ли, желтоватый, красноватый, зеленоватый или серый – гранит нормального состава всегда оставляет общее впечатление светлоокрашенной породы. Своими цветовыми оттенками граниты обязаны полевому шпату.

Гранит – излюбленный строительный камень. Гранит имеет высокую механическую прочность, морозостойкий (благодаря малой пористости и малому водопоглощению), хорошо сопротивляется истиранию, полируется и сохраняет полировку десятки лет.  Для облицовки фасадов и покрытия полов, а также при создании монументальных скульптур используются цветные сорта гранитов.

Широкое распространение гранитов во множестве разновидностей породило массу их наименований. В петрографии (наука о составе и происхождении горных пород) граниты подразделяют преимущественно по цветным компонентам (например, роговообманковый или двуслюдяный гранит). А вот в строительном деле граниты именуют либо по цвету (красный гранит), либо чаще всего по месту нахождения (например, летнереченский гранит).

Гранит  добываемые компанией “Добрынь” являются материалом премиум-класса, а облицовка камнем — эталоном престижа и респектабельности !

1 2

Компанія Добринь на виставці “Маrmomacc -2015”. м Верона, Італія. 30 вересня- 03 жовтня.
Міжнародна виставка мармуру, каменю та технологій їх обробки надає можливість учасникам і відвідувачам зустрітися зі світовими виробниками обладнання та інструментів для обробки каміння і мармуру, дизайнерами, представниками компаній, що займаються обробкою каменю, архітекторами і т.д.

1 2

Жоден матеріал не підходить для стільниць як граніт видобувається компанією “Добринь”. Він міцний, не вбирає вологу, здатний десятиліттями зберігати свій первозданний вигляд. Стільниці з граніту і габро від компанії “Добринь” однаково підійдуть як для ванної кімнати – завдяки своїм влагоустойчивим якостям, так і для кухні і в їдальні – завдяки стійкості до механічних пошкоджень.
Гранітні плити, від природи володіючи унікальним малюнком і оригінальним колірним відтінком, додадуть ексклюзивності будь-якому приміщенню. Стільниці з натурального каменю створять гармонію з деревом, металом, керамікою і склом. Це не просто декор, а функціональні елементи в дизайні, які стануть гідною прикрасою будинку. Стільниці з габро та граніту виготовлені на каменеобробному заводі ТОВ “Добринь” можуть бути різної форми – класичної, квадратної, круглої, овальної, у вигляді краплі, полуовала і будь-який інший, яка підійде по дизайну. Крайка стільниці виконується у вигляді прямого або округленій зрізу, фаски.

Стільниці, зроблені з натурального каменю красиві, практичні і довговічні. Завдяки сучасним технологіям стільницю можна виготовити будь-якої форми, але малюнок, який опинився на неї завдяки природі, буде унікальним і не повториться більше ніде. Вони набагато практичніше дерев’яних аналогів, оскільки не гниють і їх не потрібно щорічно підфарбовувати. Вони вологостійкі і морозостійкі. Такі стільниці довго будуть радувати своїх господарів первозданним виглядом – ніякі природні умови: ні вода, ні сонце, ні температурні перепади не зможуть завдати їм значної шкоди.

Вироби з каменю від компанії “Добринь” стануть вдалим доповненням будь-якого інтер’єру і зможуть задовольнити найвибагливіший смак. Сам по собі вибір виробів з натурального каменю підкреслює витончений смак і робить будинок затишним і стильним.

Стільниця з каменю – це самий практичний елемент інтер’єру будь-якого приміщення, будь то кухня, ванна кімната або зал ресторану або бару. Стільниця з граніту має масу достоїнств крім того, що виглядає вона приголомшливо красиво і елегантно. Натуральний камінь видобувається компанією “Добринь” не сплутаєш ні з одним іншим матеріалом, навіть якщо імітація під камінь виконана майстерно і сумлінно. Натуральний камінь відразу вносить в приміщення відчуття добротності і респектабельності, тому гранітна стільниця однозначно прикрасить собою будь-який простір.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Пиляна бруківка – для безшовної укладки, проходить спеціальну термічну обробку лицьової поверхні для отримання шорсткої поверхні протиковзання. Підходить для укладання площ, під’їзних шляхів, прилеглих офісних територій, тротуарів та іншого облагородження території. Покриття з гранітної бруківки вважається практично вічним, тому вкладення в нього дозволяють обходитися надалі без спеціального обслуговування і планового ремонту.

SAMSUNG CAMERA PICTURESПилено-колота бруківка – це бруківка володіє рівними пиляними боковими частинами і колотою нижньою і верхньою частинами, добре поєднуючи в собі переваги колотої і пиляної гранітної бруківки. Пилено-колота бруківка – використовується для зменшення товщини шва між елементами. Буває двох типів: з пилені верхи або пиляними сторонами, ідеально підходить для створення під’їзних доріжок і тротуарів.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Колота бруківка – це класичний вид бруківки. У неї вид кубика з граніту неправильної форми з опуклими частинами. Одним з головних недоліків колотої бруківки є нерівність всіх частин, обумовлена технологією виготовлення. Колота бруківка – недорогий матеріал, що має нерівність лицьової частини поверхні, за рахунок чого є відмінним матеріалом для облаштування садових доріжок, паркових алей і тротуарів.

Рожевий граніт, тм “Rosa Kyshyn”

SAMSUNG CAMERA PICTURES

З осені 2013 р. почато видобуток рожевого граніту з власного кар’єру. Виробництво (видобуток) рожевого граніту з власного кар’єру. Виробництво (видобуток) червоного граніту, родовище Кишинськє. Родовище…

Подробнее

Габбро тм “Galant Nero Dobryn”

SAMSUNG CAMERA PICTURES

ТОВ «Добринь» займається видобутком і реалізацією блоків габро з власного кар’єру і постачає сировину і гранітну продукцію в усі регіони України та за кордон. Продукція…

Подробнее

SAMSUNG CAMERA PICTURES

З осені 2013 р. почато видобуток рожевого граніту з власного кар’єру. Виробництво (видобуток) рожевого граніту з власного кар’єру. Виробництво (видобуток) червоного граніту, родовище Кишинськє. Родовище розташоване в с.Кишин, Олевський район Житомирської області .  Торгівельна марка “Rosa Kyshyn”.

Фізіко-механічні властивості граніту Кишинського родовища:

Об’ємна вага: 2620 кg/m3

Водопоглинання: 0,25 %

Міцність на стискування: 241 Mpa

Стираність: 0,61 g/cm2

Мінеральний склад (%)

Мікроклін-пертіт: 48

Плагиоклаз: 14

Кварц: 35

Біотіт: 2

Корисна копалина представлена гранітом середньозернистого рожевого кольору, масивним, рівномірно зернистим, таким, що володіє гипідіоморфнозерністой мікроструктурою.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

ТОВ «Добринь» займається видобутком і реалізацією блоків габро з власного кар’єру і постачає сировину і гранітну продукцію в усі регіони України та за кордон.
Продукція нашого кар’єра відома як «Букинське габро» (Bukinskoe (GB). Міжнародна назва (Trade name) – Galant. Габро Букінского родовища. Торгова марка нашого каменю: “Galant Nero Dobryn”.

Фізико-механічні властивості Габро Миколаївського родовища.
Питома вага: 2900-3100 кg / m3
Водопоглинання: 0,05-0,11%
Міцність на стиск: 268-306 MPa
Стираність: 0,52-0,61 g / cm2
Мінеральний склад (%)
Піроксен: 15-30
Плагіоклаз: 65-75
Олівін: 5-8
Біотит: 2

Габро Букинське родовище по праву вважається еталоном серед чорних гранітів видобуваються в Україні. Завдяки однорідній структурі і насиченому чорному кольору, Букинське габро тм «Галант Неро Добринь» – ідеальний камінь для виготовлення надгробків і пам’ятників.

Продукція має характерний чорний колір, високі декоративні властивості, характеризується дуже якісними портретними властивостями (чіткість портрета, портрет білого кольору), низькою стираності, високою стійкістю до стискування і морозостійкістю.
Вся продукція сертифікована і відповідає першому класу норм радіаційної безпеки, що дозволяє використовувати її без обмежень.

У процесі видобутку граніту / габро і при його обробці на кар’єрах і каменеобробному заводі компанії “Добринь” залишається велика кількість так званого “некондиційного” каменя і відходів від виробництва. Наша компанія реалізує це сьрье за ​​мінімальними цінами. Великогабаритний та невеликий бутовий камінь від власника кар’єра.

В даний час попит на будівельні матеріали стрімко зростає. Пов’язано це з розвитком заміського будівництва, а також бажанням людей розширити, облагородити свою територію, зробити ремонт. У загальному списку затребуваних матеріалів завдяки своїм унікальним фізичним властивостям не останнє місце займає бутовий камінь. Люди почали використовувати природні камені ще задовго до того, як навчилися їх обробляти. Самим довговічним матеріалом є граніт і це судження перевірено століттями. Ось чому він і сьогодні користується особливим попитом.

Гранітний бутовий камінь широко використовують для будівництва фундаментів, опорних стін, огорож (кам’яних зборів), парапетів. Гранітним бутом також облицьовують цоколі котеджів, що захищає останні від вологи, не допускаючи тим самим руйнування фундаменту і «замокання» стін. Ціна бутового каменю є доступною і конкурентоспроможною. Саме раціонально сформована вартість даного матеріалу на тлі інших його позитивних сторін послужила вирішальним поштовхом для визначення бутового каменю лідером серед матеріалів у своїй галузі. Фізичні та механічні переваги, а також помірна ціна буту виводить його на першу позицію серед матеріалів, що використовуються для будівництва кам’яних заборів і стовпчиків, парапетів, облицювання цоколів, забутовки фундаментів, зміцнення берегової лінії, використовують в оформленні ставків, басейнів, клумб; в дорожньо-будівельних роботах. Ціна на бутовий камінь залежить від таких факторів: відбір (ручний або екскаваторний), колір буту і його доставка на будівельний об’єкт.

Бутовий камінь, який реалізує компанія “Добринь”, відповідає найжорсткішим нормам будівельного контролю (щільність, морозостійкість) і належить до першого класу радіоактивності – що дозволяє застосовувати його в будівництві без обмежень! Види поставляється нами буту: – Рваний (камінь неправильної форми) – Пиляно колотий (різаний і оброблений на Каменекольні ПРЕС, має правильну геометричну форму-ідеально підходить для зведення колон і не только.В кладці має вишуканий аристократичний вид) Виробляємо доставку власним автомобільним транспортом (самоскиди) на будівельні об’ектом.

Переваги:

1. Низький показник водопоглинання. Ця властивість особливо цінно при закладці фундаментів, а саме при будівництві в районах з підвищеним рівнем вологості. Він не тільки не вбирає вологу, але і захищає будівельну конструкцію від руйнування;

2. Морозостійкий. Бут гранітний не боїться замерзання води;

3. Довговічний, міцний. Будівля, зведена з даного матеріалу в Києві, прослужить на порядок довше і буде менш піддається впливу атмосферних опадів;

4. Недорогий. Ціна на фундамент з буту нижче традиційних залізобетонних конструкцій;

5. Екологічно чистий. Це природний матеріал, отже, він не виділяє шкідливих речовин і абсолютно безпечний для оточуючих. Якщо його використовують для створення квіткових клумб, він не порушує природну потребу рослин в газо- і водообмене.

Подзвонивши в компанію “Добринь” ви зможете дізнатися ціни на гранітний бут і отримати більш детальну консультацію по вас цікавлять. Якщо вам необхідний бут для ландшафтного дизайну певного розміру, за окрему плату ми надаємо послуги ручної отборки каменю.

1 2

При виборі гранітного пам’ятника, насамперед, необхідно визначитися з його формою. Можна виділити п’ять основних форм гранітних пам’ятників від виробника, компанії “Добринь”:

1. Стандартні гранітні пам’ятники, які виробляються за певним шаблоном. Такі пам’ятники зазвичай мають прямокутну (горизонтальну або вертикальну) форму, на якій розташована фотографія, а також ПІБ померлого і його дати народження і смерті.

Ціни на стандартні пам’ятники від компанії “Добринь”: http: //www.www.dobryn.com.ua/upload/userfiles/1/usd-dobryn-novyi-prais563b68426433c.pdf

2. Фігурні гранітні пам’ятники мають більш складні геометричні форми. При цьому можна самостійно вибрати необхідну Вам форму надгробки.

3. Хрести зазвичай воліють глибоко віруючі люди, які суворо дотримуються догматів християнської віри. При цьому з граніту можуть виготовляти хрести будь-якої форми.

4. Скульптури з граніту. Даний вид гранітних пам’ятників виконується лише за індивідуальним замовленням. У даному випадку проводиться скульптура померлої людини.

5. Меморіальний комплекс з граніту є найскладнішим пам’ятником, оскільки є цілою архітектурною композицією, до якої входять фігурне надгробок, столик і лавочка, кам’яна огорожа та інші деталі.

Природно, чим складніше форма гранітного пам’ятника, тим більш дорогим він буде, проте і тим більш гарним і унікальним буде цей пам’ятник.

Ціни на пам’ятники Ви можете знайти тут:

1-ru 2-ru 3-ru 4-ru

1 2

Підвіконня із граніту від компанії “Добринь” відрізняються особливою витонченістю і ефектністю. Якщо господар приміщення, будь то приватний будинок, офіс, або суспільний простір, хоче додати інтер’єру високий статус і шарм, тут не обійтися без гранітних підвіконь. Тим більше що підвіконня з натурального каменю значно міцніше і довговічніше, ніж вироби з пластику або дерева. Підвіконня з габро та граніту виготовлені на каменеобробному заводі ТОВ “Добринь” не бояться температурних перепадів і вологи, стійкі до механічних пошкоджень, і впродовж багатьох десятків років зберігають свій первісний вигляд.

Якщо ви вибрали підвіконня з граніту, то це і всім оточуючим буде говорити про вашому відмінному смаку. Підвіконня з габро і граніту від компанії “Добринь” використовуються в бібліотеках, кабінетах, віталень. Люди, які знайомі з якістю і стилем гранітних підвіконь від компанії “Добринь”, не зможуть вже віддати перевагу якійсь інший вибір.

1 2 3

Сходи з граніту від компанії “Добринь” користуються великою популярністю серед архітекторів і споживачів завдяки своїй довговічності, зносостійкості і красі. Існує безліч причин чому варто вибрати сходи з граніту, але визначальним у цьому виборі по праву має стати те особливе поєднання природної краси і унікальною міцності, якими відрізняється граніт. Сходинки з габро та граніту добувається ТОВ “Добринь” чудово підійдуть для будь-якої будівлі, приватного та громадського простору.

Так як гранітні сходи виготовлені компанією “Добринь” відмінно зарекомендували себе в якості зносостійкого матеріалу, то сьогодні їх застосовують в якості підлогового покриття повсюдно. Існує кілька типів обробки поверхні каменю, залежно від того де буде розташована щабель. Якщо, приміром, це парадні сходи, буде корисний антиковзаючий тип обробки. Підлоги з граніту можна назвати вічними, якщо звичайно дотримати всю технологію укладання. Зовсім недавно цей матеріал використовували лише при будівництві вокзалів, метро, ​​підземних переходів, так як доступність його для великого кола споживачів була обмежена. Але сьогодні придбати гранітні сходи від виробника ТОВ “Добринь” можна за цілком доступною ціною. Тому все більше з’являється торгових і розважальних установ, де сходи роблять з граніту. Не відстають від них і офіси, тому що, постеливши сходи з граніту одного разу, ви на довгі роки забудете про них, навіть якщо по них будуть проходити тисячі осіб на день. Так само з цього матеріалу вийдуть естетичні та практичні підлоги, як всередині, так і зовні офісу.

1 2

Область застосування плит для мощення, виготовлених компанією “Добринь”, досить широка. Це міські площі, парковки, майданчики і тротуари перед будівлями, в парках і скверах, на набережних, біля меморіалів, територія зовнішніх павільйонів метро, ​​вокзалів, торгово-розважальних центрів і т.п. – Скрізь, де потрібна підвищена довговічність і невибагливість в експлуатації при великому навантаженні. Від пиленой бруківки їх відрізняє тільки розмір – всі плити розміром більше 200х200 мм призначені для укладання на вулиці можна вважати плитами мощення.

Важливою перевагою таких плит перед бруківкою є набагато більш швидкий і простий, а відповідно і менш дорогою, монтаж. Крім того, нерідко вартість самого виготовлення квадратного метра плити може бути нижче, ніж пиленой бруківки. При цьому ви отримуєте рівну поверхню з мінімум швів, абсолютно комфортну для будь-якого взуття і безпечну в будь-який час року. У суворому кліматі північних регіонів плити мощення з граніту практично не мають конкурентів серед матеріалів для дорожнього благоустрою.

Так як гранітні плити мощення використовуються на вулиці, переважна більшість з них компанія “Добринь” виготовляє з обов’язковою протиковзкою обробкою – термообработанной або бучардовану фактурою лицьової поверхні.

Плити мощення модульних розмірів складаються в різні мозаїки. При спільному використанні плит мощення та бруківки кількість можливих розкладок вимірюється сотнями. А поєднуючи плиту з граніту різних кольорів, можна створювати унікальні орнаменти. Таке мощення виділятиме міський об’єкт серед асфальту і бетонної плитки, підкреслювати індивідуальність і створювати настрій – на заміській ділянці або курорті.

Дізнатися ціни на плити мощення від компанії “Добринь” ви можете тут:

2-ru1-ru

1 2

Граніт і габро видобуваються компанією “Добринь” є матеріалом преміум-класу, а облицювання каменем – еталоном престижу і респектабельності. Плити лицювальні виготовлені компанією “Добринь” можуть використовуватися як в горизонтальній, так і у вертикальній облицюванні. Граніт, як облицювальний матеріал, на відміну від його штучних аналогів має практично не обмежений термін експлуатації (не менше 100 років). Використання натурального каменю в довгостроковій перспективі економічно вигідно, оскільки навіть при підвищених навантаженнях камінь не втрачає свою природну красу з плином часу, практично не потребує догляду та оновлення. Це ідеальний варіант для облицювання цоколя, фасадних стін, майданчиків та ступенів.
Облицювальні плити від компанії “Добринь” мають важливу перевагу перед своїми штучними конкурентами: можливість виготовлення виробів нестандартних розмірів і форм в потрібному вам кількості. Це можуть бути деталі мозаїки, великоформатні плити або вироби нестандартних конфігурацій. Тоді як, наприклад, більшість штучних облицювальних плит мають тільки фіксовані розміри. Отже, облицювання фасадів штучним матеріалом матиме значно більше швів, що відіб’ється на довговічності і зовнішньому вигляді об’єкта.
Незважаючи на всі переваги природного каменю, кінцевий результат залежить не тільки від матеріалу. Роботи з облицювання ми рекомендуємо довірити тільки професійним лицювальник з досвідом роботи по каменю. Саме в їхніх руках він ставати красивим цільним фасадом, рівним монолітним підлогою або чудовою мозаїкою.

Гранітні плити і плити з габро, виготовлені на каменеобробному заводі ТОВ “Добринь”, завдяки високим показникам міцності, довговічності, волого- і морозостійкості, низькому коефіцієнту стиранням, ідеально підходять для облицювання наступних елементів: Підлоги з граніту, зовнішні і внутрішні ступені гранітні на об’єктах з великою прохідністю (метро, ​​вокзали, підземні переходи, торговельні та розважальні установи, офіси та ін.); Фасади, цоколі і вхідні групи. Відмінно підходять для об’єктів у регіонах з суворим кліматом (перепади температур, висока вологість, піщані бурі); Об’єкти міського благоустрою – фонтани, набережні, відкриті басейни; Меморіальні комплекси та міські монументи; Елементи паркової архітектури.

Облицювання фасаду гранітною плитою від виробника, компанії “Добринь”, не тільки додасть дому елегантний вигляд, але також це і відмінний барометр доброго смаку, показник успіху і достатку. Гранітна плитка прослужить досить довго, при цьому зберігши свій зовнішній вигляд.

Граніт видобувається ТОВ Добринь – це живий матеріал, і якщо дотримати всі тонкощі роботи з ним, відмінна облицювання гранітом буде радувати око багато років. Ми відчуваємо, як працювати з каменем, і з задоволенням поділимося своїми почуттями та емоціями з вами!

Ознайомитися з ціною на облицювальну плитку від компанії “Добринь” ви можете тут:

1-ru 2-ru

 

31 2

Купити дорожній гранітний бордюр, бордюр тротуарний, паркувальний бордюр або ландшафтні бордюри виготовлені компанією “Добринь” не складе труднощів. Вартість на бордюр дорожній залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, розміру та фактури поверхні. Уточнити скільки коштує бордюр можна у відділі продажів ТОВ “Добринь”. Бордюр вузький, радіальний, дорожній, квітковий і для клумб – весь асортимент продукції зі складу і під замовлення.

Стандартні бордюри:

ГП-1 150х300 мм

ГП-2 180х400 мм

ГП-3 200х600 мм

ГП-4 100х200 мм

ГП-5 80х200 мм

Нестандартні бордюри

Не завжди пропоновані тією чи іншою компанією бордюри відповідають запиту клієнта. Виробництво бордюрного каменю не стоїть на місці. У сучасному будівництві все частіше застосовуються нестандартні бордюри. На каменеобробному заводі компанії “Добринь” завжди готові виконати будь-які побажання замовника, будь то високі ландшафтні бордюри, бордюр дорожній, паркувальний бордюр або бордюр тротуарний за індивідуальними розмірами. Наше виробництво дозволяє виготовляти будь-які бордюри, не обмежуючись ГОСТ. Такі вироби затребувані в благоустрої та реставрації приватних територій, храмів, торгових, розважальних комплексів, меморіалів і пам’ятників архітектури. Нестандартні бордюри підкреслюють індивідуальність і гарний смак власника об’єкта. Тротуарний бордюр є декоративним виробом і несе в собі естетичну функцію. Комбінуючи камінь бортовий тротуарний різних типів можна створити абсолютно унікальний дизайн прибудинкової території. Вартість бордюру уточнюйте у фахівців відділу продажів ТОВ “Добринь”.

Розміри, пропорції, торцевої профіль і рельєф бордюру можуть бути різноманітними, і залежать тільки від потреб замовника. Звертаючись в нашу компанію Ви, безсумнівно, отримаєте гарні кам’яні ландшафтні бордюри для садової ділянки або паркувальний бордюр для майданчика під парковку автомобілів.

Застосування

Бортовий камінь – один з ключових елементів мощення доріг. Використовується він як для відділення проїжджої частини від тротуарів, газонів, зупинок громадського транспорту, парковок, так і для оформлення садових доріжок, фонтанів, штучних водойм.

Бордюр вузький (наприклад 5ГП) одержав широке поширення в приватному секторі, так само як і нестандартні бордюри. Їх перевага – відносна простота в укладанні, адже його вага в рази менше «дорожніх» бордюрів.

Бордюр гранітний ДП 1 (прямолінійний з розмірами 1000х300х150) відокремлює проїжджу частину від тротуарів та газонів.

Бордюр марки ГП 3 відокремлює проїжджу частину від тротуарів на мостах, шляхопроводах.

Бордюр гранітний ДП 4 служить для відділення перехідних доріжок і тротуарів від газонів і т.д.

Так само бортовий камінь, ціна якого у компанії “Добринь” досить прийнятна, служить утримує обрамленням при укладанні бруківки, тротуарної плитки та інших видів дорожнього покриття. Бордюр для бруківки застосовується в ландшафтному дизайні, при будівництві житлових будинків і промислових будівель, в дорожньому будівництві. Крім обрамляє функції, бордюр для бруківки виключає контакт з автотранспортом, уберігаючи пішоходів від ДТП. Бордюр з натурального каменю застосовують не тільки через його високих фізико-механічних показників, але і як елемент декору. Гранітні бордюри та бруківка в правильному поєднанні чудово виглядають разом. Гармоніюючи із зеленню і квітами бордюри та бруківка привносять в оточення стиль, смак і шарм.

Виробництво бордюрного каменю є одним з основних напрямів компанії “Добринь”. Виготовлення бордюрів – дуже відповідальний процес. Оскільки граніт – дуже твердий матеріал, його обробка дуже складна. А виготовити красиві кам’яні бордюри без застосування спеціальних інструментів просто неможливо. Для виробництва бордюрів компанія «Добринь» використовує тільки високоміцні породи каменю. Маючи великий запас сировини на складі та власні виробничі потужності, ми готові виготовити вироби як відповідно до ГОСТу, так і нестандартні (поліровані, рельєфні, профільні, мультифактурні) в будь-якій кількості.

Ціни на бордюри від компанії “Добринь”:

2-ru 1-ru

Наш основний напрямок- виробництво тротуарної бруківки, бруківки для дачі, садових ділянок, дорожнього будівництва. Компанія «Добринь» виробляє бруківку на власному обладнанні. Тротуарна бруківка від виробника допоможе заощадити ваш час і гроші. Сировина, для виготовлення бруківки, поставляється безпосередньо з родовищ, що дозволяє нам відстежувати якість продукту на кожному етапі виробництва. Наше підприємство постійно підтримує запаси блоків з каменю різних кольорів і відтінків. Це дозволяє нам продавати даний товар як оптом, так і в роздріб. Ми готові в будь-який момент надати зразки і попередній розрахунок на продукцію.
Наш завод з виробництва виробів з граніту має необмежені можливості з виготовлення всіх видів бруківки з будь-якого виду каменю, відповідну всім ГОСТ і побажанням замовників. Колоті види бруківки фасуються в мішки, пиляна бруківка укладається на піддони. Перед відправкою вантажу вироби та упаковка перевіряються фахівцем ВТК.

 

1-ru 2-ru

Повно пилена

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Пиляна бруківка – для безшовної укладки, проходить спеціальну термічну обробку лицьової поверхні для отримання шорсткої поверхні протиковзання. Підходить для укладання площ, під’їзних шляхів, прилеглих офісних…

Подробнее

Пилено-колота

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Пилено-колота бруківка – це бруківка володіє рівними пиляними боковими частинами і колотою нижньою і верхньою частинами, добре поєднуючи в собі переваги колотої і пиляної гранітної…

Подробнее

Колота

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Колота бруківка – це класичний вид бруківки. У неї вид кубика з граніту неправильної форми з опуклими частинами. Одним з головних недоліків колотої бруківки є…

Подробнее

Добрынь это огромный выбор продукции из гранита

Компания «Добрынь» — мощное производственное предприятие заключающее в себе «богатую» сырьевую базу – собственные карьеры по добыче габбро и гранита и хорошо оснащенную производственную платформу — высокопроизводительный камнеобрабатывающий завод. С 2010 года ООО «Добрынь» — собственник карьера вблизи с. Буки, Малинского района, Житомирской области, в так называемом Букинском (буковском) месторождении габбро. Добываемый нами габбро зарегистрирован под торговой маркой «Galant Nero Dobryn». Букинский габбро торговой марки «Galant Nero Dobryn» — это черный, мелкоструктурный материал с высокой плотностью и очень низким водопоглащением. Габбро букинского месторождения по праву считается эталоном среди черных гранитов добываемых на Украине. Благодаря однородной структуре и насыщенному черному цвету, Букинский габбро тм «Галант Неро Добрынь»- идеальный камень для изготовления надгробий и памятников. С 2013 года компания Добрынь преобрела в собственность карьер по добыче красного(розового) гранита в Кишинском месторождении. В 2013 году на гранитном карьере велись технологические разработки, а с весны 2014 года мы начали активную добычу гранита и на сегодня готовы предложить покупателю гарантийные гранитные блоки всех категорий. Гранит, добываемый нами в р-не с. Кишин, Олевского района, зарегестрирован под торговой маркой «Rosa Kyshyn». Кишинский гранит торговой марки «Роса Кишин» — это красивый, среднезернистой структуры материал с красно-розовыми включениями, который украсит любой фасад и самый дорогой интерьер.